Netflix testuje nową funkcję. "Odtwórz losowo" pojawi się na smartfonach

Netflix testuje nową funkcję. "Odtwórz losowo" pojawi się na smartfonach

Netflix
Netflix
Źródło zdjęć: © Photothek via Getty Images | Thomas Trutschel
27.05.2021 10:57

Jakiś czas temu funkcja "Odtwórz losowo" pojawiła się na telewizorach, a teraz Netflix szykuje się na wdrożenie jej również na urządzenia mobilne. Pierwsi użytkownicy zgłaszają już, że funkcja pojawiła się na ich smartfonach z Androidem.

W kwietniu Netflix wprowadził funkcję "Odtwórz losowo", która ma pomagać osobom niezdecydowanym w wyborze, co obejrzeć. Wybranie jej z menu pozwala natychmiast odtworzyć wybrany losowo film.

Zwykle proponowana produkcja to po prostu film lub serial, którego nie skończyliśmy oglądać, albo coś z naszej listy do obejrzenia. Netflix może również rekomendować produkcje na podstawie tego, co wcześniej oglądaliśmy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami funkcja ma teraz trafić na urządzenia mobilne, a pierwsze osoby zgłaszają, że przycisk "Odtwórz losowo" pojawił się u wybranych użytkowników. Na razie wszystko wskazuje na to, że funkcja jest testowana na urządzeniach z Androidem.

Przypominamy, że opcja "Odtwórz losowo" pojawia się pod nazwą profilu danej osoby, w menu nawigacji lub w ostatnim wierszu na stronie głównej. Warto również wspomnieć, że funkcja losowego odtwarzania posiada pełne wsparcie zamiany tekstu na mowę.

Pobierz aplikację Netflix z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)