Netflix w końcu umożliwia pobieranie filmów także na Windowsie 10

Netflix w końcu umożliwia pobieranie filmów także na Windowsie 10

03.04.2017 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z najdłużej wyczekiwanych funkcji Netfliksa była możliwość pobierania filmów i seriali. Udostępniono ją użytkownikom mobilnej wersji usługi w listopadzie. Mogą oni dzięki temu oszczędzić cenne megabajty pakietu danych i nie martwić się o zasięg na przykład w podróży.

Nie obyło się jednak bez licznych ograniczeń. Możliwość pobierania wprowadzono jedynie do aplikacji mobilnych Netfliksa, nie można ich także strumieniować ze smartfonu na inne urządzenia. Ponadto bez połączenia z Siecią można oglądać jedynie część dostępnych w usłudze filmów i seriali, zaś funkcja pobierania nie jest dostępna na wszystkich urządzeniach, na których uruchomić można aplikację.

Obraz

Dziś dostępna jest już nowa wersja uniwersalnej aplikacji Netfliksa na Windowsa 10. Najważniejszą nowość stanowi właśnie możliwość pobierania filmów na dysk urządzenia. Dzięki temu z usługi będzie można korzystać bez połączenia z Siecią także na laptopach czy popularnych hybrydach z Windowsem 10. Znów jednak nie obyło się bez ograniczeń.

Podobnie jak w przypadku aplikacji mobilnych, pobierać możemy tylko część zasobów dostępnych na Netfliksie. Ich wybór jest o tyle ułatwiony, że dysponujemy nowym menu, do którego trafiły wszystkie dostępne do pobrania produkcje. Po tym, jak znajdą się już one na dysku, przeglądać pobrane pozycje można w oddzielnym menu. Najnowsza wersja Netfliksa na Windowsa 10 dostępna jest w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)