WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweNetGraph
NetGraph ikona

NetGraph1.8.0.69

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NetGraph to darmowe narzędzie do monitorowania przepustowości danej sieci w czasie rzeczywistym.

Program oferuje wiele sposobów wyświetlania informacji. Mogą być one prezentowane w formie wykresu, za pośrednictwem cyfr, przy użyciu wskaźnika postępu lub też poprzez połączenie wspomnianych wariantów. Dzięki licznym opcjom dostosowywania, główne okno programu NetGraph może zajmować niewielką lub dużą ilość miejsca na pulpicie. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by umieścić je w dowolnym miejscu na ekranie.

NetGraph umożliwia korzystanie z wielu kart sieciowych (obsługiwane są przewodowe, bezprzewodowe oraz mobilne połączenia szerokopasmowe). Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, będziemy mogli wybrać źródło danych. Warto również wspomnieć, że aplikacja generuje podstawowe informacje o sieci i pozwala na łatwe pingowanie wielu adresów IP.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWinTools.net
Liczba pobrań639
Data aktualizacji27 mar 2019
Rozmiar pliku0.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NetGraph ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)