WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweNetwork Meter
Network Meter ikona

Network Meter2.4.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Network Meter to bezpłatne, niewielkie narzędzie, które pozwala na monitoring połączeń sieciowych. Program w czasie rzeczywistym dostarcza informacji na temat wykorzystania łącza, zarówno tych przez złącze Ethernet, jak i sieci radiowych oraz VPN.

Program nie posiada wielu zaawansowanych funkcji, ani nowoczesnego interfejsu - autor zdecydowanie stawia na sprawdzone rozwiązania i klasyczne okna. Czyni to tym samym program intuicyjnym i prostym w użyciu, tym bardziej że do jego uruchomienia nie jest potrzebna instalacja - wystarczy wypakować aplikację z archiwum ZIP i można z miejsca sprawdzić stopień wykorzystania łącza.

Network Meter na bieżąco dostarcza informacji na temat zarówno prędkości przesyłu danych (upload i download), jak i prędkości maksymalnej oraz łącznej ilości przetransferowanych danych. Raportowi towarzyszy również wykres, a jednocześnie w oknie aplikacji możemy śledzić informacje z każdego łącza. Domyślnie program dostępny jest w formie ikonki w zasobniku systemowym, ale bez problemu możemy włączyć opcję, aby okno aplikacji było zawsze widoczne.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań6 791
Data aktualizacji24 wrz 2021
Rozmiar pliku1.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Network Meter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)