WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweNetwork Scanner

Network Scanner4.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Network Scanner to narzędzie do skanowania dużych sieci korporacyjnych składających się z setek tysięcy komputerów, jak i małych sieci komputerowych, do których podłączono zaledwie kilka pecetów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nie tylko administratorzy, ale nawet mniej doświadczeni użytkownicy będą mogli zeskanować sieć, wykonując zaledwie kilka kliknięć myszą. Network Scanner wyświetla szczegółowe informacje na temat poszczególnych adresów IP bez jakichkolwiek ograniczeń – możemy zrobić z niego użytek niezależnie od tego, ile sprzętów jest podłączonych do danej sieci.

Narzędzie generuje zestawienie wszystkich współdzielonych danych (systemowych oraz ukrytych), wśród których znajdziemy zasoby wykorzystywane przez protokoły HTTP i FTP oraz NetBIOS (Samba), a także przeprowadza analizę praw dostępu jakimi dysponują poszczególni użytkownicy.

Wyniki skanowania udostępnione przez Network Scanner możemy bez problemu zaimportować do pliku w formacie XML, HTML lub TXT, a nawet zapisać je bezpośrednio w opisywanym programie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLizardSystems
Liczba pobrań364
Data aktualizacji24 wrz 2019
Rozmiar pliku3.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)