WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweNewsReactor
NewsReactor ikona

NewsReactor20220531.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NewsReactor to narzędzie umożliwiające pobieranie plików umieszczanych na serwerach grup dyskusyjnych. W trakcie ściągania wyświetla informacje o prędkości pobierania (można ją regulować, by nie obciążać łącza) oraz pozwala na wstrzymanie wykonywania tej operacji.

Warto zaznaczyć, że NewsReactor grupuje podobne pliki, co znacznie ułatwi zarządzanie nimi już po pobraniu z określonej grupy dyskusyjnej. Zanim jednak wykonamy tę operację, narzędzie przeskanuje dane, korzystając z zaawansowanego algorytmu zajmującego się wykrywaniem ewentualnych błędów.

NewsReactor umożliwia odczytywanie i publikowanie wiadomości oraz odpowiadanie na posty innych użytkowników. Zawiera również opcję utworzenia harmonogramu, więc nie musimy pamiętać o pobieraniu określonych plików, lecz zautomatyzować ten proces. Co ciekawe, aplikacja korzysta z szyfrowania SLL, dbając o bezpieczeństwo danych użytkownika.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwalaja na 50 uruchomień programu.
Obraz
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDaanSystems
Liczba pobrań74
Data aktualizacji1 cze 2022
Rozmiar pliku3.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
NewsReactor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)