iOSKomunikacja/społecznośćKlienty e-mailNewton Mail - Email for Gmail, Hotmail & Exchange
Newton Mail - Email for Gmail, Hotmail & Exchange ikona

Newton Mail - Email for Gmail, Hotmail & Exchange10.0.65

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Newton to program do obsługi kont poczty elektronicznej z różnych usług, m.in. Gmaila, microsoftowego Outlooka lub tej oferowanej przez Apple na urządzeniach z systemem iOS.

Za pomocą aplikacji można obsługiwać pocztę elektroniczną z następujących serwisów: Gmail, Google Apps, Outlook, Office 365, Yahoo Mail! oraz iCloud, a także tych, które bazują na protokołach: Exchange oraz IMAP. To oznacza, że przy użyciu Newtona można podpiąć praktycznie każde konto e-mailowe. Co więcej, można dołączyć do niej więcej niż jedno konto, a wiadomości będą prezentowane w jednej, zunifikowanej skrzynce odbiorczej, ze wskazaniem źródła wiadomości. Do e-maili można dołączyć własny podpis, tworzony w języku HTML, a także dodawać załączniki - w tym m.in. z iCloud lub Dysku Google.

Aplikacja dobrze synchronizuje nie tylko wiadomości, ale też utworzone przez użytkownika foldery oraz etykiety. Powiadomienia wysyłane są w trybie push, a jak podkreślają twórcy programu, dostarczane są one za pomocą chmury Newton, co sprawia, że aplikacja jest przyjazna dla akumulatora w urządzeniu.

Newton pozwala zabezpieczyć dostęp do danych za pomocą hasła. Z kolei tworząc konto w usłudze można skorzystać z opcji zdalnego usuwania wszystkich danych w aplikacji za pośrednictwem strony internetowej CloudMagic. Posiadanie konta w usłudze sprawi też, że wszystkie ustawienia użytkownika będą dostępne od razu po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się, niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia.

Program zadziała na iPhone'ach i iPadach, oferuje też aplikację na smartzegarki Apple Watch.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań115
Data aktualizacji24 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Newton Mail - Email for Gmail, Hotmail & Exchange ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)