AndroidPodróże i transportInne programy do podróżowanianextbike
nextbike ikona

nextbikev4.30.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

nextbike to aplikacja, która ułatwia korzystanie z rowerów miejskich dostarczanych w Polsce i na świecie przez firmę Nextbike. Za jej pomocą wypożyczymy i zwrócimy rower, a także znajdziemy najbliższe stacje roweru miejskiego w pobliżu naszej lokalizacji. W Polsce aplikacja obsługuje następujące miasta: Veturilo, Bemowo Bike w Warszawie, Biker – Białystok, Poznański Rower Miejski, Opole Bike, Wrocławski Rower Miejski oraz rower miejski w Łodzi.

Program współpracuje z czytnikiem kodów QR (po wcześniejszym zainstalowaniu tego typu aplikacji), umożliwiając w ten sposób wypożyczenie roweru oraz zwrócenie go. Wystarczy zeskanować kod QR dostępny na danym jednośladzie za pomocą aplikacji, a cały proces wypożyczenia zajmie tylko kilka chwil. Za pomocą programu można wygenerować też kod potrzebny do wypożyczenia roweru. Dla obu czynności potrzebne jest połączenie z internetem.

Dzięki programowi nextbike możemy też sprawdzić, gdzie w naszej okolicy znajdują się stacje roweru miejskiego - wraz ze wskazaniem, ile rowerów jest aktualnie dostępnych.

Ponadto, aplikacja pozwala zrealizować voucher na przejazdy rowerem miejskim, zaktualizować opcje płatności, a także nawiązać kontakt z infolinią obsługującą klientów Nextbike. Możliwe jest też założenie konta w usłudze Nextbike.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producentnextbike
Liczba pobrań1 519
Data aktualizacji8 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
nextbike ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)