WindowsGryAkcja i strzelankiNexuiz Classic 2.5.2

Nexuiz Classic 2.5.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nexuiz to typowy przedstawiciel gier z kategorii FPS (First-person shooter). Gracz wciela się w postać bohatera i jego oczami rozpoznaje to co dzieje się wokół niego. Naszym zadaniem jest eksterminacja możliwie największej liczby przeciwników utrzymując się przy tym jak najdłużej przy życiu. Niejednokrotnie bywa i tak, że po wykonaniu zadania teleportowani jesteśmy do kolejnego układu.

Nexuiz to dynamiczna strzelanina stworzona głównie z myślą o grze w sieci. Do wyboru jest kilkanaście różnych serwerów, na których w zasadzie o każdej porze dnia i nocy znajdziemy kogoś chętnego do wspólnej zabawy. Gra została bogato wyposażona w szereg opcji, które można indywidualnie dopasować do własnych wymagań. Obok rozbudowanych właściwości audio i wideo mamy możliwość pełnego zdefiniowania klawiszy za pomocą których będziemy sterowali wszystkimi ruchami. Nie możemy również zapomnieć o takich detalach jak kolor, zakres czy wielkość pola widzenia naszego bohatera. Tak więc przed rozpoczęciem gry obowiązkowym wręcz wydaje się konieczność dogłębnego zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Gdy już przeszliśmy przez fazę konfiguracji, należy wybrać serwer, gdzie będziemy dokonywać potyczki z innymi graczami. Nie ukrywam, iż na początku towarzyszyć nam będzie wrażenie jakby wszyscy przeciwnicy poruszali się szybciej, sprawniej i dysponowali skuteczniejszymi rodzajami broni. Nie należy się jednak załamywać - oni też kiedyś zaczynali:-)

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
ProducentNexuiz Team
Liczba pobrań15 686
Data aktualizacji4 kwi 2009
Rozmiar pliku888.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)