WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychNexus Mod Manager
Nexus Mod Manager ikona

Nexus Mod Manager0.83.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nexus Mod Manager to aplikacja do zarządzania modami udostępnionymi przez fanów za pośrednictwem serwisu internetowego Nexus.

Nexus Mod Manager pozwala nie tylko na ściąganie modów (za pomocą wbudowanego menedżera pobierania), ale także umożliwia ich instalowanie, aktualizowanie oraz modyfikowanie plików.

Po uruchomieniu Nexus Mod Manager automatycznie rozpocznie skanowanie dysku twardego w poszukiwaniu zainstalowanych gier, do których można pobrać nieoficjalne dodatki. Jeśli któraś gra nie została znaleziona, użytkownik sam będzie mógł wskazać ścieżkę docelową na dysku twardym komputera.

Jeżeli nie dysponujemy wszystkimi plikami, które są niezbędne do wgrania modów, Nexus Mod Manager wyświetli stosowny komunikat (np. brak DSFixa do Dark Souls: Prepare to Die Edition). Po wybraniu danej produkcji otrzymamy listę kategorii w formie drzewka katalogów podobnego do tego, który znamy z Eksploratora Windows, dzięki czemu będziemy mogli przypisać pobrane mody do określonych działów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNexus Mods
Liczba pobrań9 409
Data aktualizacji27 wrz 2022
Rozmiar pliku28.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Nexus Mod Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)