iOSZakupySerwisy aukcyjne i ogłoszenioweNieruchomosci-online.pl
Nieruchomosci-online.pl ikona

Nieruchomosci-online.pl

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu Nieruchomosci-online.pl. Przeznaczona jest dla osób które chcą kupić, bądź też wynająć mieszkanie. Dzięki rozbudowanym filtrom pomagają w łatwiejszym odnalezieniu interesujących nas ofert.

Przygodę z programem rozpoczynamy od określenia czy chcemy mieszkanie kupić czy też wynająć. Następnym krokiem jest wybór jakiego typu obiekt nas interesuje (mieszkanie, dom, działka itp.) oraz miasto i dzielnica, które nas interesują. Otrzymaną listę wyników możemy sortować dodatkowymi filtrami takimi jak cena czy też metry.

Oferty są zazwyczaj bardzo szczegółowe, poza skrótem najważniejszych informacji zawierają opis szczegółowy, lokalizację, zdjęcia, dane kontaktowe, a nawet miejsce na notatki. Pomocne mogą być także etykiety przygotowane przez autorów. Dzięki nim w łatwy sposób oznaczymy oferty z omówionym spotkaniem, odwiedzone, ulubione itp. Pod względem dostępnych narzędzi Nieruchomości prezentują się naprawdę okazale.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w odświeżony styl iOS 7.0. Co ważne aplikacja nie tylko działa szybko, ale też wygląda dobrze na większych ekranach. Dostępna jest za darmo i nie wymaga posiadania konta.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNNV AG
Liczba pobrań82
Data aktualizacji8 cze 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Nieruchomosci-online.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)