bDTZLmid
Nighthawk ikona

Nighthawk1.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nighthawk to dyskretny odtwarzacz multimedialny z nowoczesnym, przejrzystym interfejsem i opcją automatycznego skanowania biblioteki użytkownika.

bDTZLmif

Tuż po uruchomieniu Nighthawk zostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego, z którego możemy go „wywołać”, by zdefiniować poszczególne opcje. Jeśli nie odpowiada nam to rozwiązanie, to z poziomu menu głównego bez problemu wyłączymy je, a narzędzie zawsze będzie otwierane w dużym oknie tak, jak inne programy.

Choć Nighthawk jest włączony, informacja o tym fakcie nie pojawia się na pasku zadań. Może to okazać się przydatne, jeśli mamy włączonych zbyt wiele aplikacji i nie chcemy, by kolejna wprowadzała niepotrzebne zamieszanie w trakcie pracy, a mimo to lubimy słuchać muzyki podczas wykonywania rozmaitych obowiązków na komputerze.

Korzystanie z Nighthawk jest możliwe przy użyciu klawiszy multimedialnych, więc nie musimy za każdym razem sięgać do zasobnika, by na przykład zatrzymać utwór czy też przełączyć na następny. Operacje te można wykonywać także klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę programu tuż obok zegara systemowego.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Nighthawk 1.1.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTarak Sharma
Liczba pobrań65
Data aktualizacji27 cze 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Nighthawk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZLmiK
bDTZLmjb