iOSZdrowie i aktywnośćMonitorowanie snuNightly: enjoy healthy sleep
Nightly: enjoy healthy sleep ikona

Nightly: enjoy healthy sleepwersja 1.6.5

Nightly to aplikacja wykorzystująca odkrycia naukowe do optymalizacji snu. Jej działanie zostało podzielone na 3 obszary: pomaga szybciej zasnąć i relaksuje przed snem, zapobiega koszmarnym snom, a w konsekwencji redukuje szanse na kiepskie przebudzenie. Nightly pozwala także zbierać informacje o naszym śnie do późniejszej analizy i uruchamiać „inteligentny budzik”, który zadzwoni w najlepszej możliwej fazie snu.

Nightly korzysta z odkryć naukowych ostatnich lat i czerpie z badań dotyczących snu. Wykorzystana została także sztuczna inteligencja, wykrywająca krytyczne momenty podczas snu osoby korzystającej z aplikacji. Aplikacja zaczyna wtedy odtwarzać relaksującą muzykę, co pomaga odpędzić nieprzyjemne sny. W konsekwencji używający aplikacji śpią spokojniej, lepiej się wysypiają i są bardziej wypoczęci w ciągu dnia.

Technika głębokiej stymulacji używana przez Nightly jest owocem 3 lat badań psychologów i neurologów. Aplikacja monitoruje ruchy śpiącego przez całą noc i jeśli wykryje nagłe zmiany ułożenia ciała, charakterystyczne dla niespokojnych snów, podejmuje odpowiednie kroki. Dźwięki uspokajające także zostały opracowane naukowo, by pomóc nam wypoczywać w czasie snu. Muzyka obniża ciśnienie krwi, poziom kortyzolu, a w rezultacie także niepokój i stres. Z kolei odpowiednia stymulacja audiowizualna pomaga spokojnie zasnąć.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNightly
Liczba pobrań523
Data aktualizacji25 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Nightly: enjoy healthy sleep ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)