AndroidZakupySklepyNike: odzież i obuwie
Nike: odzież i obuwie ikona

Nike: odzież i obuwie24.30.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nike to oficjalna aplikacja doskonale znanej firmy, dzięki której możemy łatwo i szybko kupować wybrane produkty z oferty Nike.

Całość została zrealizowana w formie sklepu internetowego oferującego dostęp do butów, odzieży i rozmaitych gadżetów zaprojektowanych z myślą o osobach uprawiających rozmaite dyscypliny sportowe, takie jak np.: bieganie, piłka nożna, koszykówka, jazda na deskorolce, golf czy baseball. Warto wspomnieć, że wysyłka każdego produktu jest darmowa.

Nike pozwala na utworzenie profilu użytkownika, co sprawia, że możemy na bieżąco kontrolować status danego zamówienia, a także sprawdzać historię transakcji. Ponadto istnieje opcja zwrotu towaru bez konieczności okazania paragonu.

To jednak nie wszystko, bowiem z aplikacji Nike warto skorzystać również po to, by zapoznać się z aktualnie obowiązującymi trendami i dowiedzieć się, jakie produkty są polecane przez specjalistów w danej dziedzinie. Oprócz tego udostępniono również porady eksportów, czyli znanych sportowców, trenerów personalnych i trenerów profesjonalnych zawodników.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNike, Inc
Liczba pobrań19
Data aktualizacji12 cze 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Nike: odzież i obuwie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)