Nike+ Running ikona

Nike+ Running

AndroidZdrowie i aktywnośćAplikacje dla biegaczy i rowerzystówNike+ Running
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja firmy Nike wpierająca biegaczy. Dzięki wbudowanym w smartfon urządzeniom takim jak GPS czy też żyroskop, pozwala mierzyć przebytą trasę, obliczać spalone kalorie oraz realizować plany treningowe.

Aby móc skorzystać z aplikacji Nike+ Running niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Nike+. Możemy je założyć za pomocą naszych danych z Facebooka. Aplikacja skupia się na bieganiu i dopingowaniu naszej aktywności. Poza standardowym pomiarem wyników, możliwości ich zapisani i udostępniania dla znajomych oferuje kilka drobnych dodatków motywujących.

Jednym z nich są wiwaty od naszych znajomych, za każdym razem gdy ktoś skomentuje, bądź też da lajka dla naszej obecnej aktywności. Tego typu smaczków jest więcej. Dopingująco działa także muzyka oraz komentarze od innych sportowców. Aspekt społecznościowy odgrywa ważną rolę w Nike+ Running.

Dodatkową pomocą są też programy treningowe ukryte pod opcją Coach. Dzięki zróżnicowanym poziomom trudności pozwolą wkroczyć w świat biegania, bądź też przełamać kolejne bariery. A to wszystko dostępne za darmo. Do Nike+ Running mam dwie uwagi. Po pierwsze aplikacja potrafi zawodzić w aspekcie stabilności, po drugie jej wykonanie jest kopią aplikacji na iOS, nawet w opisie samego programu możemy tego doświadczyć.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNike, Inc
Liczba pobrań557
Data aktualizacji19 maj 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Nike+ Running ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)