WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuNimbus Capture
Nimbus Capture ikona

Nimbus Capture9.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nimbus Capture to bardzo proste w obsłudze i darmowe narzędzie pozwalające rejestrować wszystko co dzieje się na ekranie naszego komputera. Z jego pomocą wykonamy statyczne zrzuty ekranu, a także nagramy prostą sekwencję wideo (z dźwiękiem) z naszą aktywnością.

Aplikacja pozwala użytkownikowi definiować obszar, który ma być uwzględniany podczas jego działania. Do wyboru pozostawiono opcję rejestrowania całego ekranu lub jego wybranego fragmentu. W przypadku rejestrowanych materiałów wideo Nimbus Capture nie oferuje zbyt wiele opcji konfiguracyjnych. Inaczej sprawa się ma jeśli chodzi o tzw. screenshoty. Tutaj w ręce użytkownika trafia prosty edytor graficzny, pozwalający dodawać do zrzutów ekranu różnego typu elementy - odręczne rysunki, tekst, strzałki, efekty rozmycia itp. Gotowe obrazy można zapisać w formacie JPG, PNG lub BMP.

Nimbus Capture udostępniony został dla komputerów z Windowsem oraz Mac OS-em. Oferuje on wsparcie dla skrótów klawiszowych znacznie usprawniających jego obsługę, a jeśli zdecydujemy się na rejestrację konta użytkownika na stronie producenta, program pozwoli nam również wygodnie udostępniać efekty naszej pracy online np. dla znajomych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań618
Data aktualizacji22 gru 2020
Rozmiar pliku40.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Nimbus Capture ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)