WindowsDomOrganizery osobisteNimbus Note

Nimbus Note10.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nimbus Note to aplikacja służąca do tworzenia list zadań.

Mając na głowie sporo obowiązków warto czasem spisać rzeczy do wykonania w jednym miejscu, a następnie „odhaczać” wypełnione zadania. W tym celu można zainstalować Nimbus Note, który nie tylko oferuje wyżej wymienione możliwości, ale pozwala również na udostępnianie notatek i synchronizowanie wpisów między kilkoma urządzeniami. Ostatnia funkcja sprawia, że program znajdzie swoje zastosowanie zarówno w domowym zaciszu, jak i na przykład w firmie.

W sytuacji, kiedy nasza baza zadań do wykonania rozrośnie się do większych rozmiarów, możliwe jest wyszukiwanie notatek na podstawie utworzonych wcześniej tagów opisujących poszczególne obowiązki. Nimbus Note pozwala dodatkowo na umieszczanie wybranych notatek w określonych folderach, dzięki czemu można je swobodnie podzielić na rozmaite kategorie (np. praca, szkoła, projekty, obowiązki domowe).

Uwaga!

  • Nimbus Note wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań264
Data aktualizacji29 mar 2022
Rozmiar pliku180.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)