WindowsGryPlatformoweNinjah 1.03

Ninjah 1.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ninjah to sympatyczna platformówka łącząca w sobie elementy logiczne ze zręcznościowymi. Gracz steruje małym wojownikiem ninja, którego głównym zadaniem jest przedostanie się z punktu A, do wyznaczonego punktu B na każdej z 50 dostępnych plansz.

Trzeba jednak uważnie stąpać po kolorowych komnatach, ponieważ każdy nieostrożny czy do końca nie przemyślany ruch skutkuje rozpoczynaniem zadania od nowa. Kluczową czynnością umożliwiającą przeskakiwanie z koloru na kolor jest wcześniejsze odbijanie się od odpowiednio pokolorowanych krateczek. Te zaś ustawione są w taki sposób i w takich miejscach, by utrudnić nam skutecznie życie. Zasada jest jedna, im bardziej kolorowo, tym trudniej. Zatem oprócz zdolności manualnych przyda się trzeźwe myślenie w trakcie pokonywania kolejnych układów. Ninja uzbrojony jest w pistolet i wyposażony w linę o dowolnej długości. Umiejętne wykorzystanie obu atrybutów skutkuje szybkim wykonaniem zadania. Poziom trudności wzrasta wraz z kolejnymi planszami.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentEvildrbin.com
Liczba pobrań5 544
Data aktualizacji14 gru 2007
Rozmiar pliku2.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)