WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweNirLauncher
NirLauncher ikona

NirLauncher1.30.8

zabezpiecz pobieranie

NirLauncher to paczka ponad 180 darmowych programów stworzona przez NirSoft Web dla systemów operacyjnych z rodziny Windows.

Narzędzia do odzyskiwania utraconych haseł, programy do monitorowania sieci, aplikacje pozwalające na przeglądanie i rozpakowywanie plików cookies, a także innych informacji przechowywanych w przeglądarkach internetowych, wyszukiwarki plików w systemie operacyjnych – to tylko przykłady programów, które są dostępne w NirLauncher i mogą być wykorzystywane podczas codziennej pracy na komputerze.

Wszystkie aplikacje znajdujące się w pakiecie NirLauncher są dostępne w wersjach portable, co oznacza, że można je umieścić w pamięci flash USB (np. na pendrive'ie) i skorzystać z nich na dowolnym komputerze bez konieczności instalacji (konfiguracja zapisywana jest w pamięci flash w pliku .cfg). Paczka nie zawiera programów firm trzecich, wtyczek do przeglądarek internetowych, pasków narzędzi i innych niepożądanych dodatków.

Lista wszystkich programów dostępnych w pakiecie NirLauncher znajduje się na oficjalnej stronie producenta. Do każdego tytułu dołączono bardzo krótki opis w języku angielskim.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań2 771
Data aktualizacji12 gru 2023
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NirLauncher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)