WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówNoise Ninja

Noise Ninja2.4.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Noise Ninja to bardzo skuteczny program do usuwania szumów oraz ziarna ze zdjęć cyfrowych. Program tego typu powinien posiadać każdy fotograf robiący zdjęcia na wysokim ISO, czyli przy słabym świetle lub z krótkim czasem naświetlania. O jakości zdjęć poprawionych z użyciem tego programu świadczy chociażby fakt, że jest on używany przez reporterów w wielu popularnych czasopismach w USA.

Algorytmy używane przez Noise Ninja zostały zaprojektowane w oparciu o zupełnie nowe algorytmy falkowe i wiele z nich czeka na opatentowanie. Dzięki temu obrazy „odszumione” przez NoiseNinja mają wyjątkową jakość, są wyraźne i naturalne. W przeciwieństwie do oprogramowania opartego o konwencjonalne algorytmy falkowe NoiseNinja nie generuje artefaktów takich jak poświata, fałszywe krawędzie czy „przeciekanie” koloru wokół ostrych krawędzi.

Jednak Noise Ninja nie jest jedynie algorytmem z interfejsem użytkownika. Jest to kompletny zestaw narzędzi, dzięki któremu możliwe jest tworzenie profili szumu dla konkretnych konfiguracji sprzętowych, automatyczna lub manualna analiza szumu, nakładanie filtrów oraz praca z każdym kanałem osobno. Całość uzupełnia innowacyjny pędzel do ręcznego usuwania szumów, możliwość automatycznego przetwarzania kolejki zdjęć oraz przeglądarka danych dotyczących zdjęć, w tym EXIF.

Uwaga

Program dostepny jest jako samodzielna aplikacja lub wtyczka do programów Photoshop i Photoshop Elements.

Ograniczenia wersji testowej

Zdjęcia zapisane z użyciem wersji testowej Noise Ninja otrzymują znak wodny.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 403
Data aktualizacji3 lip 2012
Rozmiar pliku4.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)