WindowsArchiwumProgramy archiwalneNoiseware Community Edition

Noiseware Community Edition2.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Jeden z najlepszych bezpłatnych programów służących do usuwania tzw. szumów z fotografii cyfrowych. Szumy są efektem dość często spotykamy przy wykonywaniu zdjęć za pomocą aparatów cyfrowych z tzw. "dolnej półki" i/lub przy niedostatecznym oświetleniu. Za pomocą programu Noiseware można do pewnego stopnia usunąć takie niepożądane zakłócenia bez bardzo widocznej utraty fotografii tj. jego rozmazywania. Obsługa programu, mimo braku polskojęzycznego interfejsu jest prosta i nie powinna sprawić kłopotów. Noiseware w bezpłatnej odmianie Community Edition posiada w stosunku do odmian komercyjnych tego programu szereg ograniczeń. Brak jest m.in. możliwości seryjnej obróbki zdjęć i zapisywania informacji o obrobionym pliku w formacie EXIF.

Uwaga! Udostępniana wersja programu poprawnie działa pod kontrolą systemów Microsoft Windows 98, Me, 2000 i XP, niemniej, na stronach producenta można pobrać wersję dedykowaną wyłącznie dla systemów Windows XP.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań54 576
Data aktualizacji7 mar 2007
Rozmiar pliku1.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)