WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaNokia Suite

Nokia Suite3.8.54

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pakiet Nokia Suite to bardziej nowoczesny i prostszy w obsłudze następca Nokia PC Suite, pakietu który umożliwia łatwy dostęp do zawartości telefonów i urządzeń firmy Nokia podłączonych za pośrednictwem kabla lub Bluetooth. Umożliwia wygodne przenoszenie plików i informacji pomiędzy urządzeniami mobilnymi a komputerem, a także przeglądanie zdjęć i wideo oraz słuchanie muzyki.

Za pomocą pakietu Nokia Suite można między innymi synchronizować informacje osobiste, takie jak elementy kalendarza i pliki użytkownika, oraz przesyłać muzykę, zdjęcia, aplikacje i multimedia. Synchronizacja odbywać może się pomiędzy urządzeniem Nokia, a różnymi aplikacjami pracującymi na komputerze użytkownika - w szczególności z Outlookiem, narzędziami pakietu Nokia Suite oraz usługami Ovi pracującymi w sieci.

Pakiet ten umożliwia także tworzenie kopii zapasowych ważnych plików przechowywanych w urządzeniu Nokia oraz łatwe i szybkie nawiązywanie połączeń internetowych. Przy użyciu Nokia Suite można również szybko i bezpiecznie udostępniać pliki za pośrednictwem serwisu Share on Ovi czy Ovi Files, instalować na telefonie pobrane z Internetu aplikacje, aktualizować wewnętrzne, wbudowane oprogramowanie firmware w telefonu czy zarządzać mapami dostępnymi z poziomu aplikacji Ovi Maps.

Niewątpliwą wadą wersji pakietu Nokia Suite względem PC Suite jest jego rozmiar, wykorzystywane podczas pracy zasoby komputera i przy niektórych operacjach prędkość działania. Przykładowo prosta operacja synchronizacji kalendarza z Outlookiem trwa zdecydowanie dłużej, niż w przypadku PC Suite.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.149 ocen
Twoja ocena
ProducentNokia
Liczba pobrań398 262
Data aktualizacji19 gru 2014
Rozmiar pliku101.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (146)