WindowsArchiwumProgramy archiwalneNorman Virus Control

Norman Virus Control5.99 R20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program antywirusowy bardzo cenionej w świecie norweskiej firmy Norman ASA zajmującej się systemami zabezpieczeń. Podstawą programu Norman Virus Control jest wydajny motor skanujący Norman Scaning Engine (NSE) charakteryzujący się dużą szybkością i skutecznością w wykrywaniu dowolnego typu wirusów i innych niepowołanych programów. Program posiada wygodny i polskojęzyczny interfejs, a także jest bardzo prosty w obsłudze. Uwagę zwraca bardzo nisko skalkulowana cena programu w Polsce, co jednak nie spowodowało, jak dotąd, że zdobył on masową popularność.

NSE może pracować w dwóch niezależnych trybach "na-dostęp" lub "na-żądanie". Tryb "na-dostęp" powoduje śledzenie każdej operacji zapisu / odczytu plików lub uruchamiania aplikacji, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości wirus jest natychmiast blokowany przed wykonaniem i izolowany, lub od razu usuwany w zależności od konfiguracji programu. Tryb "na-żądanie" uruchamia skanowanie tylko wybranych obszarów komputera (dyskietek, dysków, folderów lub pojedynczych plików). Użytkownik może zlecić test antywirusowy jednorazowo w danej chwili, z pewnym opóźnieniem lub cyklicznie wg założonego klucza. Ważną cechą oprogramowania NVC jest możliwość automatycznego update'u oprogramowania poprzez Internet. Po instalacji program pracując "w tle" jest zupełnie niewidoczny dla użytkowników. Dodatkowym narzędziem usprawniającym automatyczną ochronę antywirusową jest specjalny Task Editor umożliwiający tworzenie skryptów zadaniowych dla NVC. Uwaga ! Podczas instalacji niezbędne jest podanie klucza, który można uzyskać rejestrując się na stronie producenta.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
2.211 ocen
Twoja ocena
ProducentNorman ASA
Liczba pobrań37 245
Data aktualizacji12 mar 2010
Rozmiar pliku75.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)