Norton Bootable Recovery Tool ikona

Norton Bootable Recovery Tool2016.1.1.96

WindowsBezpieczeństwoSkanery i szczepionki antywirusoweNorton Bootable Recovery Tool
zabezpiecz pobieranie

Norton Bootable Recovery Tool to bezpłatne i skuteczne narzędzie antywirusowe do walki ze szkodnikami w momencie gdy zawodzi standardowe oprogramowanie zabezpieczające. Z jego pomocą przywrócimy do normalnego stanu system operacyjny, który ze względu na infekcje wirusowe nie jest w stanie normalnie się uruchomić.

Oprogramowanie udostępnione zostało w formie obrazu dysku, który po nagraniu na nośnik DVD posłużyć ma do awaryjnego uruchomienia środowiska, z poziomu którego możliwa będzie walka z wirusami. Jest ono niczym innym jak dystrybucją linuksową, zawierającą zainstalowany program antywirusowy wraz z dodatkowymi narzędziami pomocnymi przy usuwaniu infekcji. Z powodzeniem usuniemy z jego pomocą takie szkodniki jak wirusy, konie trojańskie, malware, spyware, adware itp.

Obsługa Norton Bootable Recovery Tool jest bardzo prosta - po nagraniu obrazu na płytę należy za jej pośrednictwem uruchomić komputer. Na tym etapie warto zwrócić uwagę na kolejność bootowania w BIOSie. Dysk ratunkowy przeprowadzi zaawansowany i szczegółowy skan całego systemu, umożliwiając usunięcie złośliwego oprogramowania i przywrócenie pełnej sprawności komputera.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 662
Data aktualizacji5 lut 2018
Rozmiar pliku906.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Norton Bootable Recovery Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)