WindowsArchiwumProgramy archiwalneNorton Ghost

Norton Ghost12.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

12 wersja popularnego narzędzia do szybkiej i bezpiecznej aktualizacji, archiwizacji oraz odtwarzania systemu. Norton Ghost umożliwia zapisywanie obrazu dysku twardego na innym dysku twardym (także zewnętrznym) oraz na popularnych nagrywarkach CD i DVD, co ułatwia tworzenie kopii zapasowych istotnych danych. W przypadku awarii obraz ten może być bardzo szybko przeniesiony na dysk twardy co eliminuje konieczność ponownej instalacji systemu operacyjnego, sterowników, poszczególnych programów i danych. Program pozwala szybko przywracać poszczególne pliki, wybrane foldery lub cały dysk twardy. Możliwe jest także przyrostowe tworzenie kopii zapasowych, co oszczędza czas i miejsce na dysku. Wersja testowa jest w języku angielskim.

Główne cechy Norton Ghost 12.0 - integracja z programem Google Desktop - dodanie funkcji LightsOut Restore umożliwiającej odtworzenie systemu z zdalnej lokalizacji - wyszukiwanie błędów i szyfrowanie danych w trakcie archiwizacji - zwiększona kompresja danych w stosunku do poprzednich wersji Systemy plików obsługiwane przez funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych - FAT16, FAT16X, FAT32, FAT32X - NTFS - Linux EXT2/3 i Linux Swap Partitions Obsługiwane napędy - Nagrywarki CD-R/RW oraz DVD+-R/RW - Zewnętrzne dyski twarde podłączane za pomocą interfejsu USB lub FireWire (IEEE 1394) - Napędy Iomega Zip i Jaz

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.912 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań182 149
Data aktualizacji24 lip 2007
Rozmiar pliku65.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)