Norton Ghost15.0

WindowsNarzędziaArchiwizacja danychNorton Ghost
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Popularne narzędzie do szybkiej i bezpiecznej aktualizacji, archiwizacji oraz odtwarzania systemu.

Norton Ghost umożliwia zapisywanie obrazu dysku twardego (lub wybranych plików i folderów) na innym dysku twardym (także zewnętrznym), płytach CD i DVD, pamięci NAS czy serwerze FTP, co ułatwia tworzenie kopii zapasowych istotnych danych. W przypadku awarii systemu obraz ten może być bardzo szybko odtworzony co eliminuje konieczność ponownej instalacji systemu operacyjnego, sterowników, poszczególnych programów i danych. Program pozwala szybko przywracać poszczególne pliki, wybrane foldery lub cały dysk twardy. Możliwe jest także przyrostowe tworzenie kopii zapasowych, co oszczędza czas i miejsce na dysku.

Norton Ghost oferuje kompresję i szyfrowanie archiwizowanych danych. Obsługuje wszystkie popularne systemy plików i urządzenia.

Uwaga!

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.156 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań79 604
Data aktualizacji18 lis 2009
Rozmiar pliku122.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (95)