MacOSBezpieczeństwoProgramy antywirusoweNorton Security Deluxe
Norton Security Deluxe ikona

Norton Security Deluxe7.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Norton Security to pogram zabezpieczający dla różnych urządzeń, w tym Maców i urządzeń mobilnych. Usługa dostępna jest w abonamencie i zapewnia ochronę zarówno przed klasycznymi zagrożeniami, jak i ochronę prywatności.

Program Norton Security zapewnia ochronę komputera przed wirusami, niebezpiecznymi plikami zagrożeniami internetowymi i niebezpiecznymi stronami. Przy korzystaniu z Sieci będzie ostrzegał przed oszustwami finansowymi oraz próbami wyłudzenia danych. Baza definicji zagrożeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, jeśli tylko komputer jest podłączony do Internetu.

Program został wyposażony w skaner plików, który może pracować według harmonogramu, w czasie bezczynności lub na życzenie. Ponadto znajdziemy tu zaporę pozwalającą filtrować niebezpieczne połączenia, rozszerzenia Safe Web dla przeglądarek, zabezpieczenie wybranych plików i dziennik

Dodatkową zaletą pakietu Norton Security Deluxe jest ochrona tożsamości użytkownika, a także książki adresowej i wymienianych z innymi wiadomości.

Wersja próbna programu działa przez 30 dni. By ją uruchomić, trzeba założyć konto w serwisie firmy Symantec.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań477
Data aktualizacji21 lut 2017
Rozmiar pliku2.73 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Norton Security Deluxe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)