AndroidAkcesoriaNotesyNotepad
Notepad ikona

Notepad2.23

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Notepad to prosty, wygodny w użyciu notatnik na urządzenia z Androidem. Zadziała zarówno na smartfonach, jak też na tabletach. To aplikacja stworzona przez programistów z Wrocławia.

Program Notepad wygląda bardzo podobnie do google'owego notatnika Keep. Może być dobrym wyborem dla osób, które szukają prostego notesu, który nie jest przeładowany funkcjami i służy do tworzenia prostych notatek. Za pomocą aplikacji Notepad stworzymy notatkę tekstową, dodamy zdjęcie i plik dźwiękowy, możemy też skorzystać z opcji TTS (tekst to speech), który zamieni nasze słowa na tekst. W aplikacji stworzymy też listę zadań, z których poszczególne możemy kolejno odznaczać, a wszystkie rodzaje notatek możemy wyróżniać, pogrubiając ich tytuł. Po zainstalowaniu, Notepad tworzy też widżet dostępny z rozwijanego paska powiadomień na urządzeniu, co pozwala szybko dodać notatkę.

W aplikacji Notepad każdy wpis możemy oznaczyć tagiem, co pozwoli wygodnie je porządkować i wyszukiwać, gdy będziemy chcieli wrócić do danego wpisu. Program pozwala też zarządzać notatkami, zaznaczając kilka jednocześnie, możemy też dodawać je do ulubionych. Przydatną funkcją jest zapisywanie notatek w dyskach chmurowych: Google Drive i Drobpox, z możliwością synchronizowania treści tylko wtedy, gdy mamy połączenie WiFi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSplend Apps
Liczba pobrań525
Data aktualizacji20 lis 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Notepad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)