WindowsDomOrganizery osobisteNotesManager
NotesManager ikona

NotesManager3.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NotesManager to rozbudowany, bogaty w funkcje i prosty w obsłudze organizer osobisty. Program jest kontynuacją będącej niegdyś wersji 1.0.2.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą obsługi oraz dużymi możliwościami. Dodatkowymi jej zaletami jest personalizacja wielu narzędzi dzięki czemu program można konfigurować wedle uznania i każdy użytkownik może ustawić odpowiednie opcje wedle własnych unikalnych potrzeb. W NotesManager zaimplementowano bogatą bibliotekę modułów takich jak: kalendarz, notatki, kontakty, zdarzenia chronologiczne, plan tygodnia, daty i rocznice, album, imieniny, waluty, sejf haseł, zadania oraz finanse. Każdy z modułów został wykonany w taki sposób, aby jego obsługa była łatwa i analogiczna w stosunku do pozostałych elementów aplikacji.

Zaletą programu jest brak koniecznej instalacji (wersja portable) oraz przenośna baza danych w postaci zaszyfrowanego pliku XML. Dzięki temu użytkownik otrzymuje aplikację mogącą działać na dowolnym nośniku danych, w każdym miejscu na świecie. Ponadto baza danych jest szyfrowana i istnieje możliwość zabezpieczenia jej hasłem, co potęguje bezpieczeństwo użytkownika programu. Wszystkie dane wprowadzane w aplikacji są szyfrowane niezależnie od tego, czy baza danych jest zabezpieczona hasłem.. NotesManager umożliwia także stworzenie kopii bezpieczeństwa zapisanych danych.

Ogromną zaletą programu jest możliwość działania wielu modułów jednocześnie (np. kalendarza i kontaktów). Moduły te automatycznie będą odświeżać swoje informacje w przypadku dodawania, edycji lub usuwania danych, dzięki czemu użytkownik otrzymuje szybkie i wygodne narzędzie dzięki któremu może ustalać swój harmonogram pracy, plan dnia lub planować wyjazdy, gdyż wszystkie informacje znajduje w odpowiednich modułach mogąc mieć wszystkie uruchomione jednocześnie.

W programie zawarto dużą liczbę opcji, ale wszystkie są posegregowane w sposób tematyczny dzięki czemu użytkownik będzie z łatwością mógł zarządzać kolejnymi konfiguracjami danych modułów. Opcje te umożliwiają zaawansowane metody takie jak zabezpieczenie bazy danych hasłem, autozapis danych, czy też zabezpieczenie modułu sejfu haseł przed dostępem osobom trzecim. Dla ułatwienia w programie domyślnie ustawiono opcje , tak aby program zapewniał duże bezpieczeństwo danych oraz chronił dane użytkownika przed przypadkowymi operacjami.

Oczywiście organizer posiada wbudowany moduł automatycznych i ręcznych powiadomień. Element ten w aplikacji jest rozbudowany, ale niebywale prosty. Standardowo program bierze pod uwagę wszystkie moduły i gdy tylko dane wydarzenie, zadanie, urodziny itd. niedługo będzie miało miejsce, aplikacja o tym powiadomi użytkownika w wybrany sposób (komunikat w zasobniku systemowym, komunikat w oknie).

NotesManager oferuje eksport i import_ danych do plików txt i xml, dzięki czemu możliwa jest wymiana danych pomiędzy różnymi użytkownikami. W ten sposób nie trzeba wpisywać wielokrotnie tych samych danych (np. dat lub kontaktów), a jedynie wystarczy je zaimportować.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 914
Data aktualizacji30 kwi 2014
Rozmiar pliku3.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NotesManager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)