WindowsBiuroEdytory tekstówNoteTab Light
NoteTab Light ikona

NoteTab Light7.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

NoteTab Light to bezpłatna wersja edytora tekstowego, oferującego zaawansowane narzędzia wspomagające pisanie dowolnego tekstu i tworzenia witryn internetowych. Aplikacja umożliwia jednoczesną prace z różnymi dokumentami w formie aktywnych zakładek. NoteTab Light to idealny zamiennik dla systemowego notatnika.

Użytkownicy korzystający z tego edytora tekstowego, mogą pisać dowolne teksty i artykuły, kopiować fragmenty tekstu z innych źródeł lub plików (bez konieczności korzystania z systemowego pulpitu), a także tworzyć makra lub statystyki poszczególnych tekstów. Znajdziemy w nim również zestaw przydatnych znaków diaktrycznych, specjalnych symboli czy innych elementów wspomagających przy pisaniu różnych tekstów.

NoteTab Light może służyć również jako edytor kodu HTML, za pomocą którego stworzymy lub zmodyfikujemy naszą stronę internetową. W jego zasobach nie mogło zabraknąć gotowych znaczników, skryptów i innych tagów, które przyśpieszą i znacznie ułatwią prace z kodem źródłowym lub HTML.

Oprócz tego NoteTab Light w czasie rzeczywistym zlicza ilość napisanych słów w dokumencie, podświetla składnie dla HTML i CSS oraz wyszukuje wyrażenia regularne i definicje odpowiedniego słowa. Poza tym obsługuje HTML5 i CSS3 oraz wyszukuje różne dokumenty i inne pliki tekstowe przy użyciu wbudowanej wyszukiwarki. W porównaniu do wersji komercyjnych, nie zawiera narzędzi do sprawdzania pisowni i synonimów, a także nie posiada ekranu do poglądu tekstu przed wydrukowaniem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 122
Data aktualizacji13 sty 2019
Rozmiar pliku1.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NoteTab Light ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)