MacOSNarzędziaTestowanie i diagnostykaNovaBench
NovaBench ikona

NovaBench4.0.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NovaBench to prosta aplikacja do testowania wydajności podstawowych podzespołów komputera, tj. procesora, pamięci RAM, układu graficznego oraz dysku twardego.

W skład programu wchodzi 6 prostych benchmarów, przy użyciu których możliwe jest sprawne badanie wydajności bazowych podzespołów zamontowanych w komputerze. Uruchamiane mogą być one wszystkie jednocześnie lub pojedynczo, w zależności od preferencji użytkownika. Z pomocą benchmarów przetestujemy sprzęt pod kątem obliczeń na liczbach całkowitych i zmiennoprzecinkowych, generowania hashów MD5, renderowania sceny 3D oraz szybkości zapisu danych (pamięć RAM i dysk twardy).

Po zakończeniu pracy NovaBench tworzy raport, zawierający punktację uzyskaną za każdy z testowanych elementów. Podsumowanie zapisane może zostać na dysku w postaci pliku NBR lub udostępnione online w celu porównania osiągniętych wyników z innymi użytkownikami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNovawave Inc.
Liczba pobrań175
Data aktualizacji12 sty 2021
Rozmiar pliku102.67 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
NovaBench ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)