Nowa wersja Avasta 2016: przeglądarka SafeZone dostępna dla wszystkich

Strona głównaNowa wersja Avasta 2016: przeglądarka SafeZone dostępna dla wszystkich
07.04.2016 11:58
Nowa wersja Avasta 2016: przeglądarka SafeZone dostępna dla wszystkich

Użytkownicy antywirusa Avast mają powody do zadowolenia – wydana została właśnie istotna aktualizacja. Oprócz licznych poprawek, które mają między innymi przysłużyć się szybszemu uruchamianiu się programu, do darmowej wersji pakietu trafiła także przeglądarka SafeZone, która dotychczas zarezerwowana była jedynie dla użytkowników płatnej wersji.

bEErsEut

SafeZone to przeglądarka oferująca kilka funkcji, które mają pozwolić na bezpieczniejsze przeglądanie zasobów Sieci. Jedną z nich jest Pay Mode – tryb, który uaktywnia się automatycznie, gdy przeglądarka rozpozna, że wyświetlana strona służy robieniu zakupów, usługom bankowym czy płatniczym i oferuje dodatkową ochronę przeciw próbom przechwycenia danych logowania.

What is avast! SafeZone?

Ponadto SafeZone jest zintegrowany z menedżerem haseł Avasta, nie zabrakło rozszerzenia blokującego reklamy czy wyświetlającego informacje o reputacji danej witryny. W przeglądarce dostępne jest także rozszerzenie SafePrice, które analizując jednocześnie reputację sklepów, wyszukuje w nich najlepsze ceny żądanego produktu. W najnowszej wersji Avasta, SafeZone, także w wersji darmowej, jest dostępny z poziomu skrótu na pulpicie lub w panelu Narzędzia.

bEErsEuv

Ponadto w nowej kompilacji zautomatyzowano (i wyciszono) proces aktualizacji, skrócony został także czas uruchomiania się systemu operacyjnego z zainstalowanym Avastem. Użytkownicy Windowsa 7 nie powinni już także napotykać problemów z działaniem zapory ogniowej. Najnowsza wersja Avasta 2016 jest już dostępna w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEErsEvr