Nowa wersja komunikatora Telegram – korzystne zmiany na Androidzie i iOS-ie

Nowa wersja komunikatora Telegram – korzystne zmiany na Androidzie i iOS-ie

Nowa wersja komunikatora Telegram – korzystne zmiany na Androidzie i iOS-ie
15.06.2016 14:00, aktualizacja: 15.11.2017 18:53

Wśród mnóstwa mniej lub bardziej interesujących komunikatorów, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy na urządzeniach mobilnych, całkiem interesująco prezentuje się opisywany już przez nas wielokrotnie wcześniej Telegram. Oprócz standardowych niezbędnych funkcji oferuje on na przykład pomysłowe kanały, a nowa wersja, która właśnie została udostępniona, przynosi kolejne nowości.

Obraz

Telegram będzie między innymi obsługiwał funkcję, która kojarzymy bardziej z klientami usług pocztowych. Mowa tutaj o obsłudze szkiców. Wiadomość, którą użytkownik rozpoczął pisać, a następnie porzucił, będzie można ponownie edytować po przejściu do rozmowy z właściwym użytkownikiem. Ponadto podgląd niewysłanej wiadomości będzie także dostępny na liście kontaktów.

W wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne Apple, Telegram zyskał nowy sposób obsługi linków podchodzących z YouTube’a lub Vimeo. Odtąd wystarczy pacnąć wiadomość z filmikiem, aby wyświetlił się on w niewielkim oknie. Można je przesuwać do któregokolwiek z rogu, dostępny jest także większy podgląd, który przesłoni wiadomość.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Użytkownicy Telegrama na Androdzie nie powinni jednak czuć się poszkodowani, gdyż w nowej wersji komunikatora otrzymali całkowicie nowy odtwarzacz wideo. Nowości jest znacznie więcej i obejmują między innymi licznik nieprzeczytanych wiadomości czy możliwość ustawienia kilku zdjęć profilowych jednocześnie. Najnowszą wersję aplikacji można już znaleźć w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)