Nowa wersja Opery na Maki

Nowa wersja Opery na Maki

24.02.2010 12:51, aktualizacja: 24.02.2010 13:43

Zespół Opery udostępnił kolejną wersję rozwojową (build 8267) swojej przeglądarki internetowej. Jak informuje Adam Minchinton, przedstawiciel firmy, jest to pierwsza wersja wydania kandydującego Beta.

W najnowszej odsłonie przeglądarki Opera 10.50 naprawiono dwa poważniejsze błędy, które zostały wcześniej zaobserwowane przez użytkowników. Pierwszy dotyczył zatrzymywania się strony podczas wczytywania, drugi natomiast - widżetów. W poprzedniej wersji Opery niektórych z dodatków nie można było uruchomić, innych natomiast w ogóle zainstalować. Ten błąd został właśnie usunięty.

Wprowadzono też kilka zmian. Np. rozszerzono obsługę Growla, poprawiono funkcję odinstalowania widżetów, a także wyświetlanie dokumentów w przeglądarce. Inne zmiany dotyczą odświeżania grafik, a także obsługi poczty e-mail, RSS i chatów. Jak zwykle w takich wypadkach, programiści informują o poprawionej stabilności programu i przyśpieszeniu jego działania.

Najnowszą wersję Opery dla Maków można pobrać ze stron naszego vortalu. Przeglądarka dostępna jest również dla użytkowników systemu Windows i dystrybucji Linuksa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)