Nowe Call Of Duty w wersji z Windows Store odizoluje graczy od Steama

Nowe Call Of Duty w wersji z Windows Store odizoluje graczy od Steama

04.11.2016 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach zapowiedzi nowych funkcji, jakie trafią do Windowsa 10 wraz wiosenną aktualizacją Creators Update, Microsoft pokazał między innymi nowości przeznaczone dla graczy. Między innymi dzięki integracji Windowsa z serwisem Beam, granie na systemie Microsoftu ma być jeszcze bardziej społecznościowe. Niewykluczone jednak, że tylko w ograniczonym zakresie, czego przykładem jest Call Of Duty: Infinite Warfare i Call Of Duty: Modern Warfare Remastered.

Nowe i odświeżone Call of Duty będzie można zakupić także Windows Store. Została już nawet opublikowana karta gry w tym sklepie, choć wciąż niemożliwe jest uzyskanie do niej dostępu z poziomu wyszukiwarki. Nie to jest jednak problemem, a tryb rozgrywki wieloosobowej i jego ograniczenia właśnie w wersji, która będzie dystrybuowana za pośrednictwem Windows Store.

Obraz

Jak informuje PC Gamer, gracze, którzy zakupią nowe Call Of Duty w Windows Store będą w multiplayerze skazani na swoje towarzystwo, gdyż niemożliwa będzie rozgrywka z użytkownikami, którzy grę zakupili na przykład na Steamie. Potwierdza to strona z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Czy mogę zagrać w Call Of Duty: Infinite Warfare lub Call Of Duty: Modern Warfare Remastered z Windows Store na Windowsie 10 z moimi znajomymi, którzy grają na innych platformach PC? Nie, możesz grać w te produkcje z innymi graczami na Windows 10 z Windows Store.

Oficjalna premiera nowych Call Of Duty została wyznaczona na dzisiaj i nie zapowiada się, aby wraz z nią pojawiła się możliwość konkurencji pomiędzy graczami, którzy zakupili grę na przykład na Steamie z tymi, którzy skorzystali z Windows Store. Wszystkim, którzy chcą wykorzystać pełnię możliwości trybu wieloosobowego w CoD, przede wszystkim dzięki większej liczbie graczy, zalecamy zatem kupno gry za pośrednictwem alternatyw sklepu Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także