Google wprowadziło nowości w aplikacji Mapy, a konkretnie w programie dostarczania informacji o miejscach przez samych użytkowników. Zmiany mogą się jednak okazać niezwykle przydatne – dzięki nim na Mapach pojawią się szczegółowe informacje o udogodnieniach dla niepełnosprawnych.

bEUqQdIl
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aby przejść do nowego menu, w którym można dodać informacje o tym, czy miejsce jest przystosowane do potrzeb niepełnosprawnych, wystarczy przejść do menu Map, a następnie wybrać pozycję Twój wkład. Teraz należy wybrać Dodaj brakujące informacje, by przejść do edycji.

Następnie wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania: czy na miejscu jest wejście, winda oraz parking przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Po wprowadzeniu danych, można przejść do kolejnego miejsca i w ten sposób dodać do Map kluczowe informacje.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeśli zaś chodzi o pozyskiwanie informacji o przystosowaniu miejsc lub jego braku, to wystarczy przejść na kartę miejsca, a następnie pacnąć opis. Najnowszą wersję programu znaleźć możecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (4)
bEUqQdJj