Nowość w Microsoft Teams. Nie zdziw się podczas kolejnego spotkania

Nowość w Microsoft Teams. Nie zdziw się podczas kolejnego spotkania

Microsoft Teams dostaje kolejną aktualizację
Microsoft Teams dostaje kolejną aktualizację
Źródło zdjęć: © WP | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
13.05.2021 11:59

Microsoft Teams znów się zmienia, a tym razem na tapet trafił interfejs inicjowania rozmów. Producent zdecydował się go nieco przeprojektować, by umożliwić miedzy innymi łatwiejszy dostęp do szybkiego wybierania.

Na zmiany w Microsoft Teams zwrócił uwagę serwis Windows Central. Użytkownicy komunikatora zyskają dzięki nim dużo łatwiejszy w obsłudze widok. Do najważniejszych opcji w zakładce Rozmowy będzie się bowiem dało dostać bez konieczności przełączania kart i przeglądania wpisów w menu.

Nowy interfejs w Microsoft Teams, jak zauważono na Twitterze, po prostu oszczędza kliknięcia potrzebne do wykonania podstawowych operacji. Niektórzy użytkownicy Teams już widzą te zmiany, ale inni muszą się uzbroić w cierpliwość. Jak zawsze w takich przypadkach, wdrożenie przebiega bowiem etapami i nie każdy od razu ma dostęp do nowych funkcji.

Microsoft Teams w dobie pandemii koronawirusa jest bardzo dynamicznie rozwijany. Od pierwszych dni pandemii w ubiegłym roku zainteresowanie aplikacją znacznie wzrosło i przełożyło się na rosnące wymagania użytkowników odnośnie funkcji. Teams od tamtego czasu dostał już szereg zmian, w tym między innymi ułatwiony dostęp do trwających rozmów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)