Nowości w Microsoft Launcher w końcu trafiły do stabilnego wydania

Nowości w Microsoft Launcher w końcu trafiły do stabilnego wydania

Nowości w Microsoft Launcher w końcu trafiły do stabilnego wydania
29.01.2018 21:12

W przypadku oficjalnego launchera Microsoftu, który stanowi pomysł korporacji na rynek mobilny w erze post-Windows Mobile, często możemy mówić o dużych nowościach, jednak głównie w kanale beta. Teraz Microsoft Launcher w wersji 4.5 trafił do Google Play w wydaniu stabilnym, znaleźć można go oczywiście także w naszej bazie oprogramowania. Co nowego przynosi?

Obraz

Nową przydatną funkcję zyskał widżet kalendarza – odtąd przy wyświetlanych nadchodzących wydarzeniach można będzie pacnąć przycisk, który wyśle do uczestników powiadomienie o ewentualnym spóźnieniu. W kwestii obsługi kalendarza dodano także możliwość ustawienie wielokrotnych, powtarzających się powiadomień.

W ręce użytkowników oddano także nowe możliwości personalizacji – w wersji 4.5 możliwe jest ustawienie wielkości ikon niezależnie dla ekranu głównego, listy aplikacji i docka. Jednym pacnięciem można także przywrócić ujednoliconą wartość. W Androidzie 7.0 i nowszych można także ustawiać oddzielne tapety dla ekranu głównego i ekranu blokady.

Obraz

Dobre wieści mamy także dla użytkowników, których dotąd do Microsoft Launchera zniechęcała realizowana przez ich pracodawcę polityka bezpieczeństwa zgodna z Microsoft Intune. Odtąd launcher spełnia wymogi bezpieczeństwa determinowane przez tą usługę i ze smartfonu można już uzyskiwać dostęp do korporacyjnych plików. Microsoft Launcher 4.5 znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)