r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Launcher 3.8.1.36480

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Microsoft Launcher (wcześniej Arrow Launcher) to kolejny produkt od Microsoftu, który ma pomóc w personalizacji systemu Android. Tym razem jak sama nazwa wskazuje zastępuje domyślny launcher.

Galeria programu

Podobnie jak w samym systemie Windows na komputerach, w launcherze dostępna jest opcja personalizacji na podstawie kolorów wiodących czy też tapet pobieranych na bieżąco z usługi Bing. Po ostatniej aktualizacji w programie całkowicie odświeżono interfejs i postawiono na nowe funkcje, w tym Continue on PC, choć należy pamiętać, że jest to funkcja zarezerwowana dla Cortany niedostępnej w języku polskim.

Microsoft Launcher oferuje także wyświetlanie wszystkich najważniejszych informacji na jednym ekranie (na przykład wydarzeń z kalendarza, planu dnia, prognozy pogody, najważniejszych kontaktów) oraz udostępnia wyszukiwarkę jednocześnie przeszukującą Sieć i lokalną zawartość telefonu.

Uwaga!

Aby pobrać wersję testową Microsoft Launchera, z poziomu karty aplikacji w sklepie Play należy przystąpić do grupy betatesterów. Rejestracja może zająć kilka minut. W przeciwnym razie pobrana zostanie ostatnia stabilna wersja Arrow Launchera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft Launcher dostępny w wersji stabilnej

29
OPROGRAMOWANIE 13.10.2017 | Mariusz Błoński (MariuszBe)

Microsoft Launcher (znany wcześniej jako Arrow Launcher) wyszedł z fazy beta. Koncern zachęca dotychczasowych użytkowników Arrow Launchera do migracji. Oprogramowanie jest jednym z elementów, obok np. przeglądarki Edge dla Androida, dzięki którym Microsoft będzie chciał podbić rynek mobilny. Do wykorzystania pełni możliwości Microsoft Launchera konieczne jest posiadanie Windows 10 z Fall Creators Update. Mechanizm Continue on PC pozwoli wówczas na pracę na pececie z dokumentami tekstowymi, obrazami i innymi plikami, które już edytowaliśmy na smartfonie. Wraz z premierą stabilnej wersji…

Microsoft Launcher: nowa odsłona mobilnego Microsoftu

42
OPROGRAMOWANIE 05.10.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Microsoft zafundował nam dziś podwójną dawkę nowości. Obok potwierdzenia wczorajszych domysłów o planach wydania mobilnej wersji Edgea dla Androida i iOS-a, pojawiła się również informacja o udostępnieniu testowej wersji Microsoft Launchera. Teoretycznie to tylko aktualizacja znanego wcześniej Arrow Launchera, jednak w praktyce to nowa metoda Microsoftu na zaistnienie na rynku mobilnym. Z testowej wersji nazywanej przez Microsoft Preview korzystać można już teraz. Konieczne jest jednak w tym celu dobrowolne przystąpienie do programu testów beta, co w przypadku aplikacji dla Androida…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
majka420   4 #1 07.07.2017 12:20

Bardzo fajny launcher szybciutko uruchamia wiadomości i Kontakty co mój TouchWiz się z tym grzebał.
Wie ktoś jak zmienić ikony z wysuwanego paska od dołu i czy da się zmienić żeby włączając transmisję danych z dolnego paska uruchamiał się od razu a nie odsyłał do Ustawień?
Szkoda, że nie ma języka polskiego

Autor edytował komentarz w dniu: 07.07.2017 12:34
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.