Microsoft Launcher 4.6.1.40425

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Launcher (wcześniej Arrow Launcher) to kolejny produkt od Microsoftu, który ma pomóc w personalizacji systemu Android. Tym razem jak sama nazwa wskazuje zastępuje domyślny launcher.

Podobnie jak w samym systemie Windows na komputerach, w launcherze dostępna jest opcja personalizacji na podstawie kolorów wiodących czy też tapet pobieranych na bieżąco z usługi Bing. Po ostatniej aktualizacji w programie całkowicie odświeżono interfejs i postawiono na nowe funkcje, w tym Continue on PC, choć należy pamiętać, że jest to funkcja zarezerwowana dla Cortany niedostępnej w języku polskim.

Microsoft Launcher oferuje także wyświetlanie wszystkich najważniejszych informacji na jednym ekranie (na przykład wydarzeń z kalendarza, planu dnia, prognozy pogody, najważniejszych kontaktów) oraz udostępnia wyszukiwarkę jednocześnie przeszukującą Sieć i lokalną zawartość telefonu.

Uwaga!

Aby pobrać wersję testową Microsoft Launchera, z poziomu karty aplikacji w sklepie Play należy przystąpić do grupy betatesterów. Rejestracja może zająć kilka minut. W przeciwnym razie pobrana zostanie ostatnia stabilna wersja Arrow Launchera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w Microsoft Launcher w końcu trafiły do stabilnego wydania

27
29.01.2018  •  Maciej Olanicki

W przypadku oficjalnego launchera Microsoftu, który stanowi pomysł korporacji na rynek mobilny w erze post-Windows Mobile, często możemy mówić o dużych nowościach, jednak głównie w kanale beta. Teraz Microsoft Launcher w wersji 4.5 trafił do Google Play w wydaniu stabilnym, znaleźć można go oczywiście także w naszej bazie oprogramowania. Co nowego przynosi? Nową przydatną funkcję zyskał widżet kalendarza – odtąd przy wyświetlanych nadchodzących wydarzeniach można będzie pacnąć przycisk, który wyśle do uczestników powiadomienie o ewentualnym spóźnieniu. W kwestii obsługi kalendarza dodano…

Android w wydaniu Microsoftu zaczyna nabierać kształtu

75
19.12.2017  •  Oskar Ziomek

Wersja testowa Microsoft Launchera otrzymała kolejną aktualizację, w której pojawiło się kilka nowych opcji. Wśród nich znalazło się wyczekiwane przez użytkowników tworzenie folderów w menu z aplikacjami, co pomoże zaprowadzić porządek, ale także nowości, dzięki którym wygląd launchera można jeszcze lepiej dostosować do własnych preferencji – w tym zakresie wiele zmieniło się także w jednym z poprzednich wydań stabilnych. Tworzenie katalogów to nie jedyna zmiana. Obok tego, w programie pojawia się również możliwość wyłączenia doku oraz jednoczesnego zaznaczania (a co za tym idzie także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tokeya81   2 #2 15.01.2018 22:37

Używałem tego launchera jakiś czas niestety mój telefon do najnowszych nie należy i zaczął dość uciążliwie przycinać. Więc zacząłem używać innego launchera przy czym tego od Microsoftu nie odinstalowałem na wypadek jakbym zmienił zdanie. Jakiś czas później sprawdzając zużycie danych przez aplikacje na moim telefonie, odkryłem że nie używany przeze mnie launcher ma całkiem spory apetyt na konsumowanie danych. I tak 6 stycznie było to 49,13 MB, 8 stycznia 62,52 MB, 9 stycznia 69,27 MB, 10 stycznia 75,09 MB, 13 stycznia 88,13 MB i 14 stycznia 106 MB. Nieźle no nie? Zwłaszcza, że używam innego launchera. Ciekawy jestem jakie to dane MS zbiera. Inny nieużywany a zainstalowany na moim telefonie launcher nie bierze absolutnie nic. WTF?

Link do screenshootów https://photos.app.goo.gl/cPbX3klyCUQ8xLrC3

Autor edytował komentarz w dniu: 15.01.2018 22:47
majka420   4 #1 07.07.2017 12:20

Bardzo szybki launcher szkoda, że nie ma do niego dialera i smsów. Jedyny minus to, że z wysuwanej na dole belki ikona 4g nie uruchamia od razu transmisji danych tylko odsyła do ustawień systemu.

Autor edytował komentarz w dniu: 09.11.2017 12:45
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy