Nowy ALLPlayer 7.2 dostępny z poprawkami w wyszukiwarce

Nowy ALLPlayer 7.2 dostępny z poprawkami w wyszukiwarce

Nowy ALLPlayer 7.2 dostępny z poprawkami w wyszukiwarce
05.04.2017 16:24

Pojawiła się nowa wersja popularnego odtwarzacza filmów ALLPlayer. Oznaczona została numerem 7.2, pobrać można ją już z naszej bazy oprogramowania. Po ALLPlayerze 7, który przyniósł sporo pożytecznych funkcji, wersja 7.2 stanowi raczej dopieszczenie już istniejących elementów.

Twórcy programu deklarują, że ALLPlayer zyskał nowy silnik wyszukiwania. Przekonać można się o tym już po próbie pierwszego wyszukania. Użytkownik, co zostało zaprezentowane po raz pierwszy w wersji 7.1, zostanie poproszony o sprecyzowanie folderów oraz stron oferujących strumieniowanie, których zasoby przeszukiwać ma program.

Obraz

Odtąd wyszukiwarka ma działać szybciej i skuteczniej. To użytkownik decyduje, które lokalizacje przeszukiwać ma program, niezależne od tego, czy chodzi o filmy przechowywane na dysku komputera, czy też na serwerach. Oprócz nowej wyszukiwarki, ALLPlayer ma teraz czytelny katalog stacji radiowych – pogrupowano je według lokalizacji.

Ponadto dostarczane wraz z programem kodeki zaktualizowano do najnowszych wersji, program doczekać miał także poprawek, które przyśpieszą jego działanie. Najnowszą wersje ALLPlayer można znaleźć w naszej bazie oprogramowania. Dostępne są tam także aplikacje mobilne ALLPlayera.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)