r   e   k   l   a   m   a
reklama

ALLPlayer 1.0.11

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

ALLPlayer dla Androida to mobilny odpowiednik niezwykle popularnego odtwarzacza multimediów o tej samej nazwie, znanego z systemu Windows. ALL Player na Androida pozwala oglądać filmy w wielu różnych formatach, także typowych dla Video HD, i wykorzystuje do tego dekodowanie zarówno programowe, jak i sprzętowe. Podobnie jak wersja dla komputerów, ALLPlayer dla Androida potrafi pobrać z portali OpenSubtitles oraz NapiProjekt dopasowane do filmu napisy, a także szczegółowe informacje o filmie.

Odtwarzacz ALLPlayer został przystosowany do pracy na urządzeniach z ekranami dotykowymi i pozwala regulować parametry, jak na przykład głośność odtwarzanego materiału, przesuwaniem palca po ekranie (w tym przypadku pionowo). W ustawieniach programu można także wybrać ścieżkę dźwiękową, jeśli plik ma więcej niż jedną, oraz dostosować napisy — kolor, wielkość, czcionkę, pozycję itp.

Na liście obsługiwanych formatów wideo znalazły się między innymi: AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, QuickTime, F4V, TS, HD. Napisy aplikacja jest w stanie odczytać z plików w formatach: DVD, DVB, SSA/ASS Subtitles tracks, SubStation Alpha (ssa/ass) z obsługą stylów, SAMI/SMI, SubRip (SRT), MicroDVD (SUB/TXT), SubViewer2.0 (SUB), MPL2 (MPL/TXT), PowerDivX (PSB/TXT), TM Player (TXT), Player.

Twórcy aplikacji są świadomi tego, że wymaga ona dopracowania i proszą użytkowników o informowanie o błędach i problemach z odtwarzaniem na konkretnych urządzeniach.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

ALLPlayer 6.4 szybciej dobierze kodeki do filmu, który będzie odtwarzał

104
28.10.2015  •  Anna Rymsza

ALLPlayer, czyli jeden z najpopularniejszych polskich odtwarzaczy multimediów, został wydany w wersji 6.4. Aktualizacja przynosi takie zmiany, jak poprawiony mechanizm pobierania napisów do filmów, dużo lepsze rozpoznawanie formatu materiału do odtwarzania oraz poprawiona obsługa najnowszych standardów cyfrowego dźwięku i filmów. Przy tworzeniu wydania 6.4 programu priorytetem było usprawnienie rozpoznawania typu materiału do odtworzenia. Dzięki temu ALLPlayer natychmiast określi format zapisu materiału, sposób kodowania i wybierze dla niego najlepsze z dostępnych kodeki obrazu i dźwięku.…

ALLPlayer 6.3 – nowa wersja odtwarzacza mediów to nie tylko zgodność z Windows 10

73
30.07.2015  •  Adam Golański

ALLPlayer jest jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w naszym kraju – a jego najnowszą wersję autorzy reklamują jako w pełni kompatybilną z najgłośniejszym ostatnio systemem operacyjnym w naszym kraju. Lista nowości w oznaczonym numerkiem 6.3 ALLPlayerze na kompatybilności z Windows 10 na szczęście jednak nie kończy, użytkownicy wcześniejszych wersji „okienek” też coś tu dla siebie znajdą. Nowa wersja odtwarzacza wprowadza integrację z aplikacją Napisy24.pl, służącą do automatycznego pobierania napisów z Sieci do filmów i seriali. Dodano też możliwość sterowania przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
luki30210   5 #5 20.04.2017 16:20

@Arczi_ALLPlayer po niemal czterech latach pewnie jest lepiej, ale nawet nie mam ochoty testować skoro mam MX Player, który mnie nie zawiódł.

Autor edytował komentarz w dniu: 20.04.2017 16:20
Arczi_ALLPlayer   5 #4 22.03.2017 21:48

@luki30210: aktualna ocena to 4.1

Autor edytował komentarz w dniu: 22.03.2017 21:48
  #3 30.07.2015 19:52

Na Galaxy SII śmiga mi perfekt, a że ostatnio przeszedłem na ALLPlayera na PC, fajnie że mam dwa programy na różnisz sprzętach które podobnie się obsługuje. Świetnie też że pobiera sam tak łatwo napisy, chociaż zazwyczaj na phona przegrywam film z PC i tak z napisami (chyba że ich nie ma jeszcze a gdzieś jade - wtedy się to przydaje)

Maciek1984   3 #2 02.04.2014 18:26

Playerek jest w porzo i ma na google play powyżej 4

luki30210   5 #1 04.11.2013 21:01

Słabizna. Odtwarzacz wydaje się jakby nigdy nie był testowany. Producenci nie powinni wypuszczać odtwarzacza, który nie radzi sobie z bardzo popularnymi formatami, nie wspominając już o wsparciu tych mniej znanych... Aktualna ocena (3,5) w Google Play i tak jest według mnie zbyt wysoką.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic