Nowy Android Oreo – premiera nowej wersji systemu, a właściwie jej brak

Nowy Android Oreo – premiera nowej wersji systemu, a właściwie jej brak

Nowy Android Oreo – premiera nowej wersji systemu, a właściwie jej brak
21.08.2017 21:00, aktualizacja: 22.08.2017 21:04

Księżyc orbituje wokół Ziemi w odległości ok. 384,4 tys. km. Ziemia orbituje wokół Słońca w średniej odległości wynoszącej nieco ponad 149,6 mln km. W ten sposób rozmiary kątowe obu ciał są zbliżone, z niewielką przewagą naszego satelity. Dzięki temu, właśnie dziś, po raz pierwszy od 1979 roku, mieszkańcy Ameryki Północnej i Hawajów mogą zaobserwować całkowite zaćmienie Słońca.

Mimo zaćmienia widoczna będzie jednak korona słoneczna – część gwiezdnej atmosfery o temperaturze niemal 1 mln stopni Celsjusza. W ten sposób na niebie ukaże się litera „O”. Nieprzypadkowo zatem Google właśnie dziś zaprezentuje najnowszą wersję jednego ze swoich najważniejszych produktów, a od niedawna najpopularniejszego systemu operacyjnego na Ziemi. Google zadbało o to, żeby swój udział w nagłośnieniu wydarzenia miały nawet zjawiska astronomiczne.

Dziś premiera Androida O.

O jak Oreo

Potwierdziło się to, co było wiadomo od dawna. Android 8.0 to Android Oreo. Już z anonimowego zwiastuna dowiedzieliśmy się, ze będzie on bezpieczniejszy, sprytniejszy, potężniejszy i słodszy niż kiedykolwiek. I… to na razie tyle, gdyż po prezentacji nowej figurki i wspomnianej animacji, transmisja z nowojorskiego parku została zakończona. Wygląda jednak na to, że ci, którzy liczyli na premierę, muszą obyć się smakiem. Pozostaje nam zachęcić do lektury naszego zestawienia ośmiu największych nowości Androida 8.0 Oreo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)