Nowy Dysk Google z wygodnym zarządzaniem kopiami zapasowymi

Nowy Dysk Google z wygodnym zarządzaniem kopiami zapasowymi

Nowy Dysk Google z wygodnym zarządzaniem kopiami zapasowymi
08.12.2016 18:33

Google udostępniło właśnie nową wersję aplikacji Dysk Google przeznaczoną na Androida. Z całą pewnością warto zwrócić na nią uwagę i zainstalować, gdyż odtąd z poziomu usługi Google, dzięki jej mobilnemu klientowi, można wygodnie zarządzać kopiami zapasowymi.

Obraz

Warto także zaznaczyć, że dostęp do kopii zapasowych danych przechowywanych na urządzeniu mobilnym, można już także uzyskać z poziomu wersji przeglądarkowej Dysku Google. W menu bocznym znajdziemy tam odpowiednią pozycję oznaczoną ikoną chmury. Po jej kliknięciu możemy zarządzać kopiami zapasowymi wielu urządzeń, a także zapoznać się ze szczegółami w postaci liczby aplikacji, daty i wielkości kopii.

Podobnie nowości prezentują się w aplikacji mobilnej. W jej przypadku można także dokonać bardziej precyzyjnego filtrowania listy. Po wybraniu odpowiedniej opcji, uzyskać można dostęp tylko do plików, stanowiących kopię urządzenia, na którym aktualnie przeglądamy Dysk. Ponadto możliwe jest także zapoznanie się ze szczegółami, jak lista skopiowanych aplikacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zarządzanie kopiami zapasowymi ogranicza się głównie do możliwości ich usuwania. Mimo że Android automatycznie zastępuje kolejne pliki nowymi, to możliwość wygodnego usuwania zbędnych kopii docenią zwłaszcza użytkownicy korzystający z większej liczby urządzeń powiązanych z jednym kontem Google. Najnowszą wersję Dysku Google znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)