Jak donosi serwis 9to5Mac, premiera nowego iPhone’a 13 jest niezagrożona. Zgodnie z informacjami, nowego smartfona od Apple możemy spodziewać się już we wrześniu.

bESojYNx

Artykuł powołuje się na analizę łańcucha dostaw przeprowadzoną przez Daniela Ivesa z Wedbush. Ives jest przekonany, że na podstawie dostępnych danych można spodziewać się premiery iPhone'a 13 już w trzecim tygodniu września. Istnieje jednak szansa, że ewentualne poprawki, jakie Apple będzie chciało wprowadzić do tego modelu, spowodują przesunięcie terminu na początek października.

Plotki dotyczące nowego iPhone’a 13 zapowiadają kolejny mocny sprzęt od Apple’a. Jeżeli się potwierdzą to użytkownicy mogą spodziewać się wyświetlacza o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, nowej konstrukcji, a także ulepszonych aparatów. Można także spodziewać się, że iPhone 13 będzie dostępny także w wersji z 1 TB pamięci wewnętrznej, zaś same urządzenia zachowają złączenie typu Lightning, o czym pisaliśmy na początku marca.

Wrześniowa premiera nowego iPhone'a oznaczałaby powrót Apple do tradycji wydawania nowych smartfonów w tym właśnie miesiącu. Pandemia COVID-19 sprawiła, że w zeszłym roku Apple wydało nowe modele iPhone’ów w październiku i listopadzie, chociaż ich premiera była planowana na wrzesień.

bESojYNz

Cały czas owiana jest tajemnicą specyfikacja iPhone’a. Fani urządzeń od Apple niecierpliwie czekają na informacje na temat procesorów czy ilości ramu jaka będzie dostępna w nowych smartfonach. Niestety pozostaje jedynie czekać na kolejne szczegóły lub przecieki.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (20)
bESojYOv