Nowy iPhone 13 prawie na pewno już pod koniec września

Nowy iPhone 13 prawie na pewno już pod koniec września

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Karolina Kowasz
23.03.2021 12:56

Jak donosi serwis 9to5Mac, premiera nowego iPhone’a 13 jest niezagrożona. Zgodnie z informacjami, nowego smartfona od Apple możemy spodziewać się już we wrześniu.

Artykuł powołuje się na analizę łańcucha dostaw przeprowadzoną przez Daniela Ivesa z Wedbush. Ives jest przekonany, że na podstawie dostępnych danych można spodziewać się premiery iPhone'a 13 już w trzecim tygodniu września. Istnieje jednak szansa, że ewentualne poprawki, jakie Apple będzie chciało wprowadzić do tego modelu, spowodują przesunięcie terminu na początek października.

Plotki dotyczące nowego iPhone’a 13 zapowiadają kolejny mocny sprzęt od Apple’a. Jeżeli się potwierdzą to użytkownicy mogą spodziewać się wyświetlacza o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, nowej konstrukcji, a także ulepszonych aparatów. Można także spodziewać się, że iPhone 13 będzie dostępny także w wersji z 1 TB pamięci wewnętrznej, zaś same urządzenia zachowają złączenie typu Lightning, o czym pisaliśmy na początku marca.

Wrześniowa premiera nowego iPhone'a oznaczałaby powrót Apple do tradycji wydawania nowych smartfonów w tym właśnie miesiącu. Pandemia COVID-19 sprawiła, że w zeszłym roku Apple wydało nowe modele iPhone’ów w październiku i listopadzie, chociaż ich premiera była planowana na wrzesień.

Cały czas owiana jest tajemnicą specyfikacja iPhone’a. Fani urządzeń od Apple niecierpliwie czekają na informacje na temat procesorów czy ilości ramu jaka będzie dostępna w nowych smartfonach. Niestety pozostaje jedynie czekać na kolejne szczegóły lub przecieki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)