Nowy Lightroom i Camera Raw, Get Satisfaction w Photoshop.com

Nowy Lightroom i Camera Raw, Get Satisfaction w Photoshop.com

27.04.2011 12:01

Adobe wydał dziś stabilne wersje programów Lightroom 3.4 oraz CameraRaw 6.4, w których poprawiono błędy zgłoszone przez użytkowników wersji RC.

Zgodnie z zapowiedzią do stabilnych wersji Lightroom 3.4 i Camera RAW 3.4 dodane zostały profile dla prawie 30 obiektywów i obsługa plików RAW pochodzących z 13 nowych aparatów cyfrowych. Pełna lista nowo dodanych modeli aparatów oraz obiektywów znajduje się na blogu Adobe, wraz z listą poprawionych w tych wydaniach oprogramowania błędów. Wydaniu nowych wersji oprogramowania dla fotografów towarzyszą zmiany w serwisie Photoshop.com, który został zintegrowany ze społecznością i wsparciem technicznym z portalu Get Satisfaction. Dzięki temu użytkownicy Photoshop.com mają możliwość łatwego zgłaszania błędów, propozycji i wyrażania opinii o produktach Adobe.

Wersje testowe Adobe Photoshop Lightroom 3.4 dla Windows i Mac OS X można pobrać z naszego portalu. Dla posiadaczy Lightroom 3 aktualizacja do wersji 3.4 jest darmowa. Program znajduje się w dziale Programy -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć. Dodatek Camera Raw 6.4 dla Windows i Mac OS X można pobrać ze strony Adobe Camera RAW. Camera Raw 6.4 przeznaczony jest do pracy z Adobe Photoshop jedynie w wersji CS5.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)