Nowy Skype na Androida. Aktualizacja Preview zmienia w zasadzie wszystko

Nowy Skype na Androida. Aktualizacja Preview zmienia w zasadzie wszystko

Nowy Skype na Androida. Aktualizacja Preview zmienia w zasadzie wszystko
16.02.2017 13:16

Spore, może nawet rewolucyjne zmiany nadchodzą w Skypie. Świadczy o tym nie tylko wyłączenie starszych wersji aplikacji na Windowsa i macOS-a, ale także wydana własnie nowa wersja Skype'a Preview na Androida. Mamy do czynienia w zasadzie z całkowicie nową aplikacją.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Diametralnie odświeżony został sam interfejs i nawigacja. Microsoft wykorzystał ikony z Windowsa 10, zrezygnowano także (co w ostatnim czasie jest praktyką coraz popularniejszą) z przycisku hamburgera i menu bocznego. Zamiast tego otrzymujemy na górnym panelu przyciski pozwalające na wybranie numeru, przeglądanie książki adresowej, własnego profilu wraz z ustawieniami i w końcu wyszukiwanie.

Największe zmiany zaszły jednak w widoku rozmowy. Odtąd jest on podzielony na trzy panele. W środkowym możliwa jest sama konwersacja. W prawym jednak można przeszukać Internet wyszukiwarką Bing i jednym pacnięciem udostępnić treść w rozmowie. Ponadto, oprócz Binga, dostępny jest tam także silnik GIPHY, YouTube, a także wyszukiwarka filmów i restauracji. Liczba wyszukiwarek będzie systematycznie powiększana.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Trzeci panel umożliwia zrobienie zdjęcia lub nakręcenie filmu i przesłanie go rozmówcy. Możliwe jest tu także wysłanie obrazków i filmów, które znajdują się już na pamięci urządzenia. Ogólne wrażenia, w porównaniu ze stabilną wersją, są jak najbardziej pozytywne: Skype w wersji Preview to komunikator szybki, nowoczesny i wielofunkcyjny. Podobnie jak dziesiątki innych komunikatorów na Androida. Skype'a znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)