Nowy Snapchat z przebudowanym interfejsem i uniwersalną wyszukiwarką

Nowy Snapchat z przebudowanym interfejsem i uniwersalną wyszukiwarką

Nowy Snapchat z przebudowanym interfejsem i uniwersalną wyszukiwarką
13.01.2017 12:13

Wobec aplikacji Snapchat można mieć sporo zarzutów, na czele z niezbyt wygodną nawigacją, która wymaga ciągłego przemieszczania się po trzech ekranach. Udostępniono właśnie nową wersję programu na Androida, która rozwiązuje ten problem dzięki uniwersalnej wyszukiwarce.

Wyszukiwarka to kluczowa nowość w aktualizacji, niemniej gruntownie przebudowany został cały interfejs aplikacji. Jak informuje Tech Crunch, interfejs został podzielony na kilka sekcji, co przywodzi na myśl facebokowego Messengera. Na samej górze znajdziemy wspomnianą wyszukiwarkę, niżej przyciski umożliwiające szybkie rozpoczęcie rozmowy ze znajomymi.[yt=https://www.youtube.com/watch?v=0EFGrJE6NTo]Jeszcze niżej trafiły grupy oraz lista najnowszych znajomych. Z poziomu wyszukiwarki można otwierać snapy, a także przeglądać dział Discover oraz podsumowanie informacji na temat znajomych. Zapoznanie się z miniprofilem możliwe jest po przytrzymaniu palca na karcie znajomego.

Nowy Snapchat to także nowy sposób dzielenia się snapami. Dotąd możliwe było między innymi stworzenie My Story, czyli treści udostępnianej szerszemu gronu na określony przez użytkownika przedział czasowy. Teraz możliwe jest także dodania snapa do Our Story – zostanie on skojarzony przez aplikację z okazją lub wydarzeniem i automatycznie dodany do tematycznych kompilacji.

źródło: techcrunch.com
źródło: techcrunch.com

Na przebudowany interfejs aplikacji czekało z całą pewnością wielu, a uniwersalna wyszukiwarka stanowi ogromne udogodnienie. Biorąc pod uwagę dotychczasowe praktyki Snap, Inc., nie ma jednak wątpliwości, że jej wyniki będą z czasem uzupełnianie o treści reklamowe. Aktualizacja jest udostępniania stopniowo, najnowszą wersję programu znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)