Nowy Snapchat z rozmowami grupowymi – masz za swoje, Facebooku

Nowy Snapchat z rozmowami grupowymi – masz za swoje, Facebooku

Nowy Snapchat z rozmowami grupowymi – masz za swoje, Facebooku
13.12.2016 16:10, aktualizacja: 14.12.2016 12:33

Nowa wersja Snapchata jest już dostępna na iOS-a, a wkrótce pojawi się także na Androidzie. O ile w ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy obserwować, jak największe serwisy sukcesywnie kopiują funkcje popularnej aplikacji, tak tym razem to Snapchat zdaje się powielać możliwości konkurencji. Oczywiście na swój ekstrawagancki sposób.

Najnowsza wersja Snapchata umożliwia tworzenie wieloosobowych konwersacji. Wziąć w nich udział może maksymalnie 16 użytkowników. Wobec czatów zastosowano jednak charakterystyczne dla Snapchata ograniczenia: raz założona konwersacja zostanie automatycznie usunięta po 24 godzinach.

Happy Holidays! https://t.co/HCGu0qoyT6

— Snapchat (@Snapchat) 13 grudnia 2016Limitowana jest także dostępność przesłanych w konwersacji snapów: podobnie jak jest to ze standardowymi treściami w Snapchacie, otworzyć można je tylko dwa razy. Z poziomu grupowej rozmowy można łatwo uzyskać możliwość kontaktu z każdym z jej uczestników.

Nowości pojawiły się także w tworzeniu samych snapów: udostępniono narzędzie nożyczek, dzięki któremu można wyciąć fragment zdjęcia i utworzyć z niego własną naklejkę, którą umieścić będzie można na kolejnych snapach.

Oprócz wieloosobowych rozmów, które na swój sposób mogą wśród części użytkowników uszczknąć nieco popularności facebookowemu Messengerowi, Snapchat zapatrzył się także na Prismę: narzędzie pędzla pozwala upodobnić snapy do dzieł sztuki.

Całkiem sprytnym pomysłem jest także integracja Snpachata z aplikacją Shazam, pozwalającą na rozpoznawanie odtwarzanego utworu. W nowej wersji można robić to już z poziomu aplikacji i wykorzystywać tę funkcję przy tworzeniu snapów. Najnowsza wersja Snapchata jest dostępna w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)