bEEIPeCZ

NPointer2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NPointer to niewielka i prosta aplikacja, nie wymagająca instalacji. Zadziała ona nawet na niewspieranym już Windows XP, a także na każdym nowszym systemie Windows. Jej niewielkie wymagania powinien spełnić każdy komputer. Daje ona dostęp do możliwości sterowania komputerem z wykorzystaniem gestów i głosu, w tym celu wykorzystywana jest kamerka internetowa i wbudowany mikrofon.

bEEIPeDb

Aplikacja pozwala na poruszanie kursorem, bez potrzeby sięgania po myszkę. Możemy wykorzystywać gest i głos. W przypadku gestów, aplikacja śledzi ruch ręki, którą poruszymy kursorem, wydamy polecenie lewego i prawego kliku czy przewiniemy stronę internetową. Podobne opcje dostajemy w funkcji komend głosowych. Warto zaznaczyć, że to użytkownik ustala gesty i komendy.

NPointer posiada prosty i intuicyjny interfejs, nawet osoba ze słabą znajomością języka angielskiego nie powinna mieć problemów z odnalezieniem się. Dostępne ustawienia pozwalają na określenie komend, a także szybkości reakcji kursora myszki na gesty.

Z aplikacji powinniśmy korzystać w dobrze oświetlonym i cichym pomieszczeniu, wówczas będzie działać najlepiej. Natomiast lepsza kamerka internetowa powinna pozytywnie wpłynąć na precyzję odczytu ruchów.

Udostępnij
NPointer 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań413
Data aktualizacji23 lis 2016
Rozmiar pliku1.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEIPeDX