WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceNsauditor Network Security Auditor
Nsauditor Network Security Auditor ikona

Nsauditor Network Security Auditor3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nsauditor Network Security Auditor służy do wykrywania potencjalnych zagrożeń w ruchu sieciowym. Zawiera ponad 45 narzędzi stworzonych z myślą o administratorach pozwalających na monitorowanie i skanowanie sieci.

W związku z powyższym Nsauditor Network Security Auditor nie należy traktować w kategoriach jednego programu, lecz całego pakietu, który ułatwi codzienną pracę administratorom i ochroni komputery podłączone do sieci przed złośliwym oprogramowaniem, innymi wirusami czy też hakerami, wykrywając zagrożenia czy też luki w sieci domowej bądź firmowej.

Nsauditor Network Security Auditor likwiduje konieczność ręcznego zarządzania pecetami znajdującymi się w sieci oferując funkcję skanowania wszystkich komputerów i generowania szczegółowych informacji na ich temat. Nie trzeba instalować aplikacji serwerowych i tworzyć raportów we własnym zakresie.

Uwaga!

  • Lista wszystkich narzędzi wchodzących w skład Nsauditor Network Security Auditor jest dostępna na oficjalnej stronie producenta, gdzie można zamówić opisywany produkt. Wcześniej jednak można skorzystać z 15-dniowej wersji próbnej.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNsasoft, LLC.
Liczba pobrań260
Data aktualizacji3 mar 2020
Rozmiar pliku10.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Nsauditor Network Security Auditor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)